SAUDE CIRCLE private health club

Jedyny, elitarny  klub w Łodzi posiadający trening na urządzeniach milon.  W ofercie klubu znajdą Państwo również zajęcia grupowe, indywidualne z trenerem personalnym, a także porady dietetyka.

Pełen trening w 35 minut

Pełen trening na urządzeniach milon trwa zaledwie 35 minut. Cel, który chcesz osiągnąć nie zależy już od czasu spędzonego na siłowni, ale od efektywnie dobranych ćwiczeń oraz poprawności ich wykonywania. Obwód treningowy milon oferuje łatwy, zorientowany na cele i efektywny trening w zoptymalizowanym czasie dla tych osób, które nie mają czasu na długie treningi i chcą szybkich i zrównoważonych rezultatów. Milon jest też dla osób, które nie lubią ćwiczyć na tradycyjnych maszynach, gdzie wszystko ustawia się ręcznie.

Aktywacja kartą chipową

Aktywuj urządzenia personalizowaną kartą chipową. Dzięki temu nie będziesz musiał dopasowywać ustawień, bo sprzęt za pomocą karty chipowej automatycznie dostosowuje wszystkie parametry, takie jak wysokość siedziska czy opór, a dzięki temu trening stanie się bezpieczny i bardzo prosty w obsłudze. System pozwala na śledzenie postępów zarówno bezpośrednio na wyświetlaczach urządzeń milon, jak i on-line. Widoczne postępy są najlepszą motywacją.

Inteligentne maszyny

Twój czas w saude circle spędzasz na treningu, nie na ustawianiu maszyn. Urządzenia zapamiętują Twoje dane i same dostosowują się do ciała oraz założeń treningowych ćwiczącego. Trening z milonem jest o 30% bardziej efektywny od tradycyjnego treningu ze względu na możliwość zróżnicowania obciążenia dla ruchów koncentrycznych i ekscentrycznych.

Monitoruj swoje postępy

Z milon każda sekunda treningu jest rejestrowana. Monitoring pozwala na śledzenie postępów oraz ustalanie realizowanych celów. Ponadto będziesz pod stałą opieką trenera, który na bieżąco z pomocą technologii milon CARE monitoruje przebieg treningu i efekty, a także motywuje do regularnych treningów.

Coś więcej, niż trening na szeregu przyrządów

Dobre pomysły nigdy się nie starzeją. To samo dotyczy treningu obwodowego – różne ćwiczenia wykonywane w powtarzającej się szybkiej rotacji na różnych przyrządach ustawionych w kole. Genialnie proste i po prostu genialne. Dzięki technicznym możliwościom możemy zaproponować Ci elektroniczny obwód treningowy. W obwodzie milon trenujesz w krótkich odstępach na sprzęcie indywidualnie do Ciebie dostosowanym, przy optymalnym zakresie obciążenia i bez długiego czasu oczekiwania. Podstawą jest tu obwód siłowo – wytrzymałościowy, czyli tzw. obwód zdrowia złożony z 12 urządzeń ustawionych w kręgu:

  • sześciu maszyn siłowych , na których użytkownicy ćwiczą po 1 minucie (6 x 1) na główne partie mięśniowe
  • sześciu maszyn cardio (3x rower, 3 x crosswalker), na dwóch z nich użytkownicy ćwiczą po 4 minuty (2 x 4)

Umów się na wizytę

Warszawa
+48 22 403 33 33

Wrocław
+48 502 263 133

Łódź
+48 506 235 425

Poznań
+48 796 100 825

Ginekologia Estetyczna
+48 793 760 300

Nasze Kliniki

poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa Al. Jerozolimskie 99 lok. 14, tel. +22 403 33 33
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +61 866 33 66

Newsletter

Oferta ratalna

oferta ratalna

Warto odwiedzić

jesteśmy na facebooku

Google+

Instagram

Oferta franczyzowa

oferta franczyzowa

Początek strony