Powodów, dla których decydujemy się za zabieg medycyny estetycznej jest wiele. Może być to chęć przywrócenia młodego wyglądu lub pozbycia się kompleksów, które zagradzały nam drogę do pewności siebie przez długie lata. Bez względu na motywację, każdemu z nas zależy na widocznej zmianie połączonej z naturalnością osiągniętego efektu. Kliniki Ziemlewski stworzone przez dr Krzysztofa Ziemlewskiego – lekarza medycyny estetycznej z kilkunastoletnim doświadczeniem,  to miejsca stworzone z myślą o tych, którzy oczekują profesjonalnych i skutecznych zabiegów z zakresu medycyny, ginekologii estetycznej oraz pielęgnacji ciała. Nasze gabinety znajdziesz w miastach w całej Polsce - Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu Łodzi.

Zabiegi modelujące twarz i ciało – Kliniki Ziemlewski

W ramach świadczonych usług wykonujemy zabiegi przywracające młody wygląd i zdrowie twarzy, ciału oraz okolicom intymnym. Nasza oferta obejmuje zarówno kuracje z zastosowaniem botoksu, nici liftingujących, laserowe terapie wyszczuplające i ujędrniające ciało, jak i zabiegi z dziedziny waginoplastyki, takie jak obkurczanie pochwy, powiększanie punktu G czy leczenie nietrzymania moczu. Nie tylko sprawiamy, że Twoje ciało wygląda lepiej i poprawiamy Twoje samopoczucie, ale i wywieramy na Twój organizm działanie lecznicze, które zaczyna się od już na poziomie komórek i tkanek.

Oferta Kliniki Ziemlewski to najnowocześniejsze zabiegi medycyny estetycznej - zarówno zaczerpnięte od światowych specjalistów, jak i będące wynikiem naszych autorskich odkryć, zgromadzone w jednym miejscu. Nasi specjaliści bez trudu dobiorą dla Ciebie odpowiednią terapię bez względu na wiek, rodzaj skóry czy typ sylwetki. Zastosowanie najnowszych technologii w połączeniu z doświadczeniem najlepszych specjalistów, gwarantuje odzyskanie i utrzymanie idealnej figury, a skórze - przywrócenie młodości i zdrowia. Troszczymy się o Twoje ciało i skórę - szukamy najlepszych rozwiązań, podpowiadamy, doradzamy.

Naszą ambicją i celem jest kreowanie trendów i wyznaczanie standardów w nowoczesnej i profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Dlatego oprócz wykonywania zabiegów prowadzimy również szkolenia dla lekarzy medycyny estetycznej. W ich trakcie młodzi adepci tego zawodu mogą nauczyć się jak wykonywać zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, botoksu oraz nitek PDO.

Zachęcamy do zapoznania się z opisami kuracji wykonywanych w naszej klinice i sięgnięcia po bezpiecznenaturalne piękno.

Nasze Kliniki

poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +48 602 437 337 
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

 

Oferta ratalna

oferta ratalna

Oferta franczyzowa

oferta franczyzowa

Początek strony