KLINIKI ZIEMLEWSKI to miejsca stworzone z myślą o tych, którzy oczekują profesjonalnych i skutecznych zabiegów z zakresu medycyny, ginekologii estetycznej oraz pielęgnacji ciała. Naszym atutem jest niezwykła profesjonalność, rzetelność, cierpliwość i zrozumienie. Nasze Kliniki w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi oraz w Poznaniu łączy wysoka jakość oferowanych usług. Każda z nich jednak specjalizuje się w jednej, konkretnej dziedzinie.


Zastosowanie najnowszych technologii, w połączeniu z doświadczeniem najlepszych specjalistów, gwarantuje odzyskanie i utrzymanie idealnej figury, a skórze - przywrócenie młodości i zdrowia. Troszczymy się o Twoje ciało i skórę - szukamy najlepszych rozwiązań, podpowiadamy, doradzamy. 

 

Oferujemy w pełni bezpieczną i skuteczną synergię profesjonalnej kosmetologii oraz laseroterapii z medycyną estetyczną oraz ginekologią estetyczną. Naszą ambicją i celem jest kreowanie trendów i wyznaczanie standardów w nowoczesnej i profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Zajmujemy się szeroko zakrojoną ginekologią estetyczną. Nie każdy z Nas zdaje sobie sprawę, że są to również zabiegi lecznicze, służące naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

 

Wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientom jak najszerszą gamę usług na jak najwyższym poziomie - bo Państwa zadowolenie, komfort i zaufanie jest dla nas najważniejsze. Wierzymy, że odwiedzając nas, nie tylko skorzystają Państwo z konkretnego zabiegu, ale też zrelaksują ciało i duszę.


Serdecznie zapraszam,
dr Krzysztof Ziemlewski

Nasze Kliniki

poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +22 403 33 33
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

Newsletter

Oferta ratalna

oferta ratalna

Oferta franczyzowa

oferta franczyzowa

Początek strony