Medycyna estetycznaRewitalizacja skóry polega na odżywieniu i przywróceniu skórze jej biologicznych właściwości. Podczas zabiegu wykorzystuje się i wprowadza substancje, które mobilizują ją do odbudowy i regeneracji. Są to naturalne składniki skóry, odpowiedzialne za jej prawidłowe napięcie i nawilżenie.

Całkowicie nowym zabiegiem o unikatowym i innowacyjnym podejściu do nawilżania, ujędrniania i odmładzania skóry  jest zabieg Hydra Booster. Polega on na połączeniu w jednym zabiegu dwóch  preparatów o  udowodnionym  klinicznie  działaniu.  Pierwszy  to  sztandarowy  produkt  Filorgii  do mezoterapii - NCTF 135HA, zawierający kwas hialuronowy i aż 53 składniki niezbędne skórze do prawidłowego funkcjonowania (m.in. witaminy, aminokwasy, antyoksydanty,  koenzymy  i  minerały).  Zapewnia  on  doskonałe  nawilżenie, wygładzenie  powierzchownych  zmarszczek, ujednolicenie  kolorytu i rozświetlenie  skóry.  Drugi  to  M-HA 18 z kwasem  hialuronowym i glicerolem, który daje bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie skóry oraz zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami. Połączenie substancji zawartych w obu produktach to unikatowy, skondensowany zastrzyk odmładzający dla skóry.

Nowatorski zabieg Hydra Booster zapewnia wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw skóry i naskórka, odbudowuje strukturę skóry, poprawiając jej gęstość, wygładza powierzchowne zmarszczki spowodowane brakiem dostatecznej wilgoci w skórze. Działa też ujędrniająco, rozświetlająco i zwęża rozszerzone pory. Jest  to  znakomity  zabieg  profilaktyczny,  który  przedłuża  młody  i  zdrowy  wygląd skóry.  Sprawdza  się  też,  gdy  skóra  wymaga  regeneracji  i  odnowy.  Może być stosowany  samodzielnie  lub  łączony  z  innymi  terapiami  estetycznymi  Filorgii: wypełniaczami zmarszczek, peelingami. Wzmacnia i wydłuża efekty innych zabiegów.

Zabieg  Hydra Booster  sprawdzi  się  najlepiej  u  osób  o  skórze  suchej,  wymagającej   głębokiego   nawilżenia,   zwiotczałej   i   potrzebującej   ujędrnienia.   Może być również stosowany jako działanie prewencyjne, szczególnie przed okresem letnim,  kiedy  skóra  jest  często  wystawiana  na  działanie  promieni  słonecznych. 

Kolejną innowacyjną metodą rewitalizacji skóry, opierającą się na wstrzykiwaniu stabilizowanego kwasu w sposób bardzo podobny do mezoterapii tradycyjnej jest Hydrobalance - preparat wstrzykiwany w nieco głębsze warstwy skóry co pozwala uzyskać jeszcze dłuższe i wyraźniejsze efekty. Hydrobalance jest zabiegiem gwarantującym prawidłowy poziom nawilżenia skóry, jej elastyczności i napięcia, a także nadający skórze świeżość i witalność. Zalecana jest przede wszystkim dla kobiet, których skóra jest nadmiernie wysuszona od działania promieni słonecznych, przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych, a także wszystkim tym paniom, które chcą przywrócić swojej skórze młody wygląd. 

Hydrobalance jest jednym z najnowocześniejszych zabiegów, służącym do odmładzania i profilaktyki procesów starzenia się skóry. Niepodważalną zaletą mezoterapii Hydrobalance jest wyjątkowa długotrwałość efektów wykonanego zabiegu, a także naturalność i równomierność osiągniętych zmian. Jest zabiegiem małoinwazyjnym i bezbolesnym, który można stosować na całym ciele, okolicach twarzy (także wokół oczu i ust), szyi, dekoltu oraz dłoni.

Przeciwwskazania:

 • ciąża
 • laktacja
 • infekcja wirusowa
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • choroby immunologiczne

Efekty:

Już pojedynczy zabieg przynosi bardzo dobre rezultaty. Jednak najlepsze i najbardziej spektakularne efekty można osiągnąć wykonując 3 sesje, w odstępach miesiąca. Potem, by utrzymać efekt nawilżania, gładkości i odmłodzenia skóry, wystarczy powtarzać zabieg raz na 6 miesięcy. Dzięki temu przez bardzo długi czas można cieszyć się piękną skórą.

 

Rewitalizacja skóry: Cena:
Hydrobalance 700zł
Hydrobalance 2ml 1200zł
Filorga NCTF HA 3ml 400zł
Filorga HYDRA BOOSTER 2ml 400zł
Filorga HYDRA BOOSTER 4ml 700zł

 

  Dostępność:
 • Wrocław
 • Łódź
 • Warszawa
 • Poznań

Nasze Kliniki

poniedziałek - piątek   11:00-19:00

 • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +48 602 437 337 
 • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
 • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
 • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

 

Oferta ratalna

oferta ratalna

Oferta franczyzowa

oferta franczyzowa

Początek strony