Medycyna estetyczna


Nazwa
zabiegu
Cena Czas
trwania
Inwazyjność Ilość powtórzeń (efekty
widoczne przy pierwszym
zabiegu, ew. ilość zabiegów)
Podobne zabiegi
Soft lifting
od
1800 zł
ok. 1h
** 1
Nici hialuronowe
laser Mosaic CO2,
Yellow peel

Postęp w medycynie estetycznej jest niezwykle szybki i zmierza w kierunku wykonywania zabiegów małoinwazyjnych, dających najbardziej naturalne korekcje z minimalnym ryzykiem wystąpienia efektów ubocznych. W listopadzie 2009 r. dr Sandrine Sebban, jedna z najwybitniejszych przedstawicieli medycyny estetycznej z Francji wraz z Laboratorium VIVACY, producenta wypełniacza StylAge przedstawiła innowacyjną technikę Soft Fillingu. W Polsce odbyła się pierwsza w Europie prezentacja tej nowej techniki, połączona ze szkoleniem wąskiej grupy lekarzy (w tym lekarzy naszego gabinetu). Nasi lekarze jako jedni z pierwszych na Świecie stosują z powodzeniem tą metodę od wielu miesięcy!

W tej innowacyjnej technice wykorzystuje się atraumatyczne, elastyczne, tępo zakończone igłokaniule. Łączą one zalety tradycyjnej igły jak i kaniuli, co zapewnia optymalną i bezpieczną iniekcję kwasu. Technika daje możliwość bezbo­lesnego wykonania najbardziej wysublimowanych technik korekcji twarzy, co daje możliwość uzyskania najbardziej naturalnego efektu, przy jednoczesnym zminimalizowaniu możliwości wystąpienia siniaków w trakcie zabiegu. Mniejszy stan zapalny powoduje spowolnione wchłanianie kwasu, co pozwala na dłuższe utrzymywanie się końcowego efektu zabiegu. W celu uzyskania najlepszego efektu zarówno odbudowy utraconej objętości twarzy jak i spłycenia fałdów i zmarszczek, każdy obszar powinien być leczony przy użyciu odpowiedniej kaniuli, z odpowiedniego punktu wkłucia, na odpowiedniej głębokości przy zastosowaniu preparatu o odpowiedniej gęstości.

Technika pozwala na dodanie objętości twarzy, ustom, wypełnienie zmarszczek i fałdów, odmładzanie dłoni, poprawę wyglądu szyi, dekoltu, skroni przy ograniczonej liczbie punktów wkłucia. Metoda dedykowana jest pacjentom, którzy poszukują bardzo naturalnych korekcji, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu podczas zabiegu.

 

    Dostępność:
  • Wrocław
  • Łódź
  • Warszawa
  • Poznań

Nasze Kliniki

poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa Al. Jerozolimskie 99 lok. 14, tel. +22 403 33 33
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +61 866 33 66

Newsletter

Oferta ratalna

oferta ratalna

Warto odwiedzić

jesteśmy na facebooku

Google+

Instagram

Oferta franczyzowa

oferta franczyzowa

Początek strony