Ginekologia estetyczna 

TERAPIA DOT: PEŁNA REGENERACJA TKANKI
Wprowadzenie technologii lasera frakcyjnego CO2 przez firmę DEKA stało się bodźcem do rozwoju metod leczenia błony śluzowej pochwy. Dzięki skuteczności impulsu D, terapia DOT ulepsza i zastępuje także najpopularniejsze techniki leczenia rozluźnienia pochwy.
Laser wprowadzany jest do pochwy za pomocą specjalnej końcówki systemu skanującego HiScan V2LR. Oddziałuje on bezpośrednio na błonę śluzową ścianek pochwy, modelując ją, tonizując i stymulując regenerację tkanki i kolagenu.
Jak pokazują ostatnie badania laser MonaLisa Touch™ jest bardzo skuteczny w leczeniu jednego z najbardziej wstydliwych problemów, dotykających kobiet w okresie menopauzy, którym jest nietrzymanie moczu. Korzystna stymulacja tkanki waginy poprzez działanie lasera DEKA-Pulse CO2, przywraca prawidłowe funkcjonowanie struktur układu moczowo-płciowego. Przywraca prawidłowe trzymanie moczu wpływając niezwykle pozytywnie na jakość życia zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym.

 

MONA LISA TOUCH™: KOŃCÓWKI DOPASOWANE DO POTRZEB ZABIEGU
MonaLisa Touch™ wymaga specjalnego systemu skanującego w celu dostarczenia do śluzówki pochwy energii lasera frakcyjnego. Końcówka zabiegowa dobierana jest w zależności od specyficznych potrzeb pacjenta:
• Końcówki wewnętrzne 360⁰ i 90⁰ do zabiegów w pochwie, stosowane do leczenie atrofii pochwy i nietrzymania moczu.
• Końcówka zewnętrzna do zabiegów przeprowadzanych w obrębie pochwy i odbytu.

 

OPERACJE POPRAWIAJĄCE WYGLĄD ESTYTYCZNY I FUNKCJONALNOŚĆ POCHWY ORAZ SROMU; NIEZRÓWNANA TECHNIKA I OSIĄGNIĘCIA
Zabiegi labioplastyki wykonywane laserem są bezpieczniejsze i oferują lepsze efekty niż te przeprowadzone skalpelem. Laser stymuluje koagulację tkanki, dzięki czemu nie występuje krwawienie. Zmniejsza to ryzyko powstawania blizn pooperacyjnych, redukuje obrzmienie obszaru zabiegowego oraz dyskomfortu po zabiegu i radykalnie skraca czas rekonwalescencji. Laser nie tylko modeluje zewnętrzne intymne obszary ciała kobiety, ale też zwiększa zwartość i elastyczność tkanki poprzez stymulację produkcji kolagenu.


DOT THERAPY (TERAPIA PUNKTOWA) Z ZASTOSOWANIEM D-PULSE: UNIKALNA, BEZPIECZNA, MINIMALNIE INWAZYJNA, BEZBOLESNA I SKUTECZNA
Skuteczność zabiegu MonaLisa Touch™, trwałe efekty oraz wyjątkowe korzyści gwarantuje połączenie DOT Therapy (terapii punktowej) z D-Pulse.


Bezpieczeństwo. W trakcie DOT Therapy energia lasera rozlokowana jest miejscowo na ściankach pochwy w postaci punktów wielkości 200 mikronów. Laser działa jedynie na kilka procent tkanki waginy, co w istotny sposób wpływa na proces regeneracji.


Minimalna inwazyjność. Specyficzna struktura D-Pulse umożliwia właściwą penetrację tkanki łącznej przez energię lasera CO2. Jak pokazuje zdjęcie histologiczne po lewej stronie, penetracja następuje poza nabłonkiem, w celu aktywacji regeneracji i nie stanowi ryzyka dla sąsiadujących tkanek i organów.


Bezbolesność. Zabieg MonaLisa Touch™ jest zupełnie bezbolesny wewnątrz pochwy i dobrze tolerowany przez srom. Właściwości skanujące systemu DEKA zapewniają bardzo szybki przebieg zabiegu na tkance pochwy. Uzyskanie prawidłowej i głębokiej stymulacji zajmuje zaledwie kilka minut.


Unikalność. MonaLisa Touch™ jest zastrzeżoną marką firmy DEKA.


Skuteczność. MonaLisa Touch™ to jedyna procedura potwierdzona nie tylko badaniami klinicznymi, lecz również histologicznymi i ultrasonograficznymi. Tkanka pochwy regenerowana jest dzięki głębokiej stymulacji osiągniętej poprzez unikalne połączenie specyficznej wiązki lasera CO2, struktury D-Pulse oraz odpowiedniego nasilenia emisji.

 

Nasze Kliniki

poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +48 602 437 337 
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

 

Oferta ratalna

oferta ratalna

Oferta franczyzowa

oferta franczyzowa

Początek strony