Ginekologia estetyczna 

Dla wielu kobiet ZESPÓŁ ROZLUŹNIENIA POCHWY (VRS) stanowi poważny problem w kontaktach intymnych. Stają się one bardziej skrępowane, diametralnie spada satysfakcja seksualna.

Laserowy zabieg obkurczania pochwy to najnowsze osiągnięcie medycyny - metoda zastępująca dotychczasowe zabiegi chirurgiczne.
Zastosowanie lasera daje gwarancję przeprowadzenia zabiegu 
w sposób subtelny, niezwykle precyzyjny, znosi ryzyko powstania krwawienia.
Metoda laserowa zapewnia szybkie gojenie tkanek, szybki proces rekonwalescencji, co przekłada się na błyskawiczny powrót
do codziennych obowiązków.

                  

 

  

 

 

 

PROBLEM

Spadek napięcia i rozluźnienie pochwy spowodowane licznymi porodami, urazami okołoporodowymi, okresem menopauzy, wrodzonymi zmianami tkanki łącznej, zmiany związane z procesem starzenia się oraz obniżeniem poziomu żeńskich hormonów, spadek satysfakcji seksualnej.

                                    

ROZWIĄZANIE
Do zabiegu rewitalizacji i liftingu pochwy wykorzystuje się laser Er-YAG Fotona
lub laser Mona Lisa Touch™,
które to oddziałują na ścianki pochwy.
Dochodzi do tzw. fototermicznego, nieablacyjnego napięcia i obkurczenia pochwy. Na skutek działania lasera dochodzi do stymulacji kolagenu.
W efekcie dochodzi do zwiększenia napięcia tkanek
w błonie śluzowej pochwy i powięzi wewnątrzmiednicznej.
W efekcie dochodzi do zwiększenia napięcia tkanek. Błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna i napięta. Poprawie ulegają doznania w trakcie stosunku, polepsza się jakość i komfort życia. Zabieg zapobiega również możliwości pojawienia się wysiłkowego nietrzymania moczu.

 

 

PRZEBIEG ZABIEGU:
Do zabiegu kwalifikuje lekarz oraz aktualne badanie cytologiczne.
Zabieg Mona Lisa Touch™, tak jak zabieg, do którego wykorzystuje się laser Fotona, wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy, którą lekarz wprowadza do pochwy. Laser działa bezpośrednio na jej ścianki, doprowadzając do gruntownej przebudowy całej śluzówki pochwy.
Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia oraz okresu rekonwalescencji.


EFEKTY:
• LEPSZE NAWILŻENIE POCHWY
• ZMNIEJSZENIE I POPRAWA ELASTYCZNOŚCI POCHWY
• ODBUDOWA BŁONY ŚLUZOWEJ


W przypadku młodych mam, będą się one cieszyć efektem przez lata lub do następnego porodu, podczas którego może dojść do nadmiernego rozciągnięcia tkanek. Wzmocnienie pochwy podczas zabiegu może zminimalizować ryzyko zbyt nadmiernego rozciągnięcia tkanki i kolejny poród może okazać się mniej destrukcyjny. Jeśli problem występuje u kobiety, która jest po okresie menopauzy należy stosować odpowiednią terapię zastępczą - odpowiedni poziom hormonów będzie podtrzymywać efekt zabiegu.

 

Przeciwwskazania:
Infekcje w obrębie pochwy są przeciwwskazaniem do zabiegu. Przed zabiegiem należy się przebadać i wyleczyć ewentualne infekcje. Dopiero po zakończonej terapii można poddać się zabiegowi.


Dlaczego Nasza Klinika?
Z uwagi na to, że zabieg obkurczania pochwy jest z zakresu ginekologii, na samym początku przeprowadzany jest wnikliwy wywiad ginekologiczny. Po przeprowadzonej rozmowie odbywa się
z kolei badanie ginekologiczne, podczas którego specjalista ginekolog jest w stanie wykluczyć ewentualne przeciwwskazania oraz anatomiczne zmiany, które uniemożliwiają wykonanie zabiegu. Naszym priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo Naszych pacjentów, a dzięki wykwalifikowanemu personelowi, Nasza misja jest w 100% do spełnienia!

 

    Dostępność:
  • Wrocław
  • Łódź
  • Warszawa
  • Poznań

Nasze Kliniki

poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa Al. Jerozolimskie 99 lok. 14, tel. +22 403 33 33
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +61 866 33 66

Newsletter

Oferta ratalna

oferta ratalna

Warto odwiedzić

jesteśmy na facebooku

Google+

Instagram

Oferta franczyzowa

oferta franczyzowa

Początek strony