Ginekologia estetyczna 

UWAGA: MOŻLIWOŚĆ KREDYTOWANIA ZABIEGÓW !!!

raty@klinikiziemlewski.pl

tel. 793 760 300 - ginekologia estetyczna

 

Medycyna estetyczna to dziedzina, która zajmuje się zabiegami mającymi na celu poprawienie naszej urody. Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, że są to również zabiegi lecznicze, służące naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Dzięki nim podnosimy komfort życia i pozbywamy się uciążliwych problemów, które często są lekceważone w gabinetach lekarskich. Coraz częściej schorzenia, które dotychczas leczono wyłącznie operacyjnie, można zlikwidować za pomocą zabiegów bezinwazyjnych. Pacjent może uniknąć okresu rekonwalescencji oraz ryzyka pojawienia się komplikacji pooperacyjnych. Do takich nowoczesnych metod zaliczamy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Takimi nowoczesnymi procedurami leczenia z zakresu ginekologii estetycznej są zabiegi laserowe oraz wypełnianie i rewitalizacja zewnętrznych narządów płciowych przy użyciu kwasu hialuronowego.

Dla kogo:

  • dla kobiet cierpiących na wysiłkowe nietrzymanie moczu,
  • dla kobiet nie w pełni usatysfakcjonowanych wyglądem swoich zewnętrznych narządów płciowych,
  • dla kobiet po porodach,
  • dla kobiet niezadowolonych z pożycia seksualnego.

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej w naszych Klinikach wykonują jedni z najlepszych ginekologów, certyfikowanych specjalistów w dziedzinie ginekologii estetycznej . Nasi lekarze specjalizują się w przeprowadzaniu zabiegów laseroterapii oraz technik iniekcyjnych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego w tym: rewitalizacja narządów intymnych, nietrzymanie moczu, zabiegi poprawiające jakość współżycia, zabiegi poprawiające wygląd narządów płciowych oraz korekcja defektów poporodowych narządów płciowych, jak również korekcja wyglądu warg sromowyh mniejszych.

Dlaczego Nasza Klinika?

Z uwagi na to, że są to zabiegi z zakresu ginekologii, przed wykonaniem zabiegu laserowego na samym początku przeprowadzany jest wnikliwy wywiad ginekologiczny. Po przeprowadzonej rozmowie odbywa się z kolei badanie ginekologiczne, podczas którego specjalista ginekolog jest w stanie wykluczyć ewentualne przeciwwskazania oraz anatomiczne zmany, które wykluczają z wykonania zabiegu. Naszym priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo Naszych pcjentów, a dzięki wykwalikowanemu personelowi, Nasza misja jest w 100% do spełnienia!

UWAGA: W celu zapewnienia komfortu oraz intymnej atmosfery, podczas pobytu na konsultacji lub zabiegu w Klinice obecny będzie tylko lekarz wraz z asystentką!

 

ginekologia

Nasze Kliniki

poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +22 403 33 33
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

Newsletter

Oferta ratalna

oferta ratalna

Oferta franczyzowa

oferta franczyzowa

Początek strony