Ginekologia estetyczna 

UWAGA: MOŻLIWOŚĆ KREDYTOWANIA ZABIEGÓW !!!

raty@klinikiziemlewski.pl

tel. 793 760 300 - ginekologia estetyczna

 

Na co dzień specjalizujemy się w upiększaniu naszych klientów, jednak naszym zadaniem jako lekarzy medycyny jest także ich leczenie. Wśród wielu dolegliwości, które mogą nam się przytrafić wiele jest takich, które mimo że nie doprowadzają do większych komplikacji stanu zdrowia lub śmierci, wciąż przysparzają nam problemów i zabierają komfort potrzebny w codziennym funkcjonowaniu.

Definicja zdrowia obejmuje także nasze dobre samopoczucie oraz świadomość własnej wartości i atrakcyjności, dlatego Kliniki Ziemlewski proponuje damskiej części swojej klienteli szereg zabiegów z dziedziny ginekologii estetycznej. Dzięki nim podnosimy komfort życia i pozbywamy się uciążliwych problemów, które często są lekceważone w gabinetach lekarskich.

Oferujemy nowoczesne zabiegi mające na celu wypełnienie, nadanie odpowiedniego kształtu oraz rewitalizację zewnętrznych narządów płciowych, a wśród nich:

  • laserowe obkurczanie pochwy – polegające na zwiększeniu elastyczności i napiętości tkanek w ściankach pochwy. Dzięki temu pochwa ulega zwężeniu, co znacznie poprawia jakość kontaktów seksualnych i zapobiega wystąpieniu problemów z nietrzymaniem moczu. Kuracja polecana szczególnie kobietom niezadowolonym z jakości swoich kontaktów seksualnych, mającym za sobą kilka porodów oraz starszym,
  • labioplastyka – pozwalająca na zmianę rozmiarów i kształtu warg sromowych mniejszych lub większych. W czasie zabiegu dochodzi do likwidacji nadmiaru skóry, tkanki podskórnej i tłuszczowej. Polecamy ten zabieg kobietom, u których wargi sromowe uległy deformacji wskutek przybrania na wadze, porodów naturalnych oraz tym, które po prostu są niezadowolone z wyglądu swoich części intymnych i mają kompleksy na tym tle,
  • leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu – polega na obkurczeniu tkanek i zwiększeniu elastyczności ścianek pochwy za pomocą specjalistycznego lasera Mona Lisa Touch ™. Zabieg ten oferujemy z myślą głównie o kobietach po porodzie naturalnym oraz w trakcie menopauzy.

Oprócz wymienionych kuracji przeprowadzamy także takie zabiegi jak powiększanie punktu G z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, odtworzenie błony dziewiczej, wybielanie okolic intymnych i wiele innych.

W trosce o Twoje zdrowie i intymność – kliniki dr Krzysztofa Ziemlewskiego

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wykonywane przez nas zabiegi to ingerencja w najwrażliwsze partie Twojego ciała, dlatego przed kuracją nasi certyfikowani specjaliści udzielą Ci wyczerpujących wyjaśnień dotyczących procesu leczenia oraz przeprowadzą z Tobą wnikliwy wywiad ginekologiczny. Po przeprowadzonej rozmowie odbywa się z kolei badanie ginekologiczne, podczas którego specjalista będzie mógł wykluczyć ewentualne przeciwwskazania oraz anatomiczne zmiany, które wykluczają  podejście do zabiegu.

Poddanie się zabiegowi z zakresu ginekologii estetycznej niekoniecznie musi wiązać się z ,,pójściem pod nóż’. Zdecydowana większość kuracji dostępnych w naszej ofercie, w tym np. rewitalizacja pochwy, obywa się bez stosowania inwazyjnych metod, za to z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń laserowych i kwasu hialuronowego, oczywiście przy odpowiednim znieczuleniu. Co więcej, po zakończeniu zabiegu pacjentka może relatywnie szybko wrócić do swoich codziennych obowiązków oraz współżycia.

UWAGA:  W celu zapewnienia komfortu oraz intymnej atmosfery, podczas pobytu na konsultacji lub zabiegu w Klinice obecny będzie tylko lekarz wraz z asystentką!

 

ginekologia

Nasze Kliniki

poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +48 602 437 337 
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

 

Oferta ratalna

oferta ratalna

Oferta franczyzowa

oferta franczyzowa

Początek strony