Dr n. med. Grzegorz Gurynowicz ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Po ukończeniu studiów rozpoczął specjalizację z ginekologii i położnictwa i w 2005 roku po zdaniu egzaminów otrzymał tytuł specjalisty w tym zakresie. W tym samym roku otrzymał tytuł doktora nauk medycznych. Swoje doświadczanie praktyczne zdobywał pracując w prestiżowych placówkach medycznych w Poznaniu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej. Należy do Wielkopolskiej Izby Lekarskiej w Poznaniu. Pacjenci cenią sobie zarówno profesjonalizm jak i życzliwość doktora Gurynowicza.

Osiągnięcia lekarza
Dr Gurynowicz jest uznanym specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu ginekologii estetycznej oraz plastycznej. Regularnie pogłębia wiedzę na tematy związane z kosmetoginekologią. Posiada wiele certyfikatów potwierdzających jego uprawnienia do przeprowadzania laseroterapii pochwy, w tym leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, zespołu rozluźnienia pochwy, odmłodzenia zewnętrznych okolic intymnych. Oprócz posiadania rozległej wiedzy i doświadczenia w tym zakresie specjalizuje się w wąskiej dziedzinie wykonywania badań elektrokardiograficznych w płodu. Uczestniczył w wielu szkoleniach organizowanych przez towarzystwa naukowe m.in. Polskie Towarzystwo Ginekologiczne i Polskie Towarzystwo Medycyny Perinatalnej. Jest autorem wielu publikacji naukowych, które ukazywały się w czasopismach medycznych, m.in. w Archives of Perinatal Medicine.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. G. Gurynowicz
Doktor Grzegorz Gurynowicz specjalizuje się w ginekologii i położnictwie oraz ginekologii estetycznej a także plastycznej. Jest specjalistą w zakresie laseroterapii pochwy. Wykonuje zabiegi laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia oraz laserowe obkurczanie pochwy. Zabiegi te najczęściej przeprowadzane są u pacjentek po porodach, a także u kobiet, u których z czasem pojawia się wiotkość tkanek spowodowana procesem starzenia się. Oba zabiegi są skuteczne i gwarantują szybki powrót do codziennych obowiązków. Stanowią doskonałą alternatywę dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Dodatkowo dr Gurynowicz przeprowadza zabiegi chirurgiczne, w tym : zmniejszanie warg sromowych mniejszych, zmniejszanie wejścia do pochwy, korekcja krocza, jak również zajmuje się podawaniem kwasu hialuronowego w wargi sromowe większe oraz punkt G. Ponadto doktor Gurynowicz konsultuje pacjentki w zakresie chorób kobiecych. Diagnozuje i leczy choroby żeńskich narządów płciowych, w tym nadżerki, mięśniaki i stany zapalne w obrębie jajników i jajowodów.

 

Umów się na wizytę

Warszawa
+48 602 437 337

Wrocław
+48 502 263 133

Łódź
+48 506 235 425

Poznań
+48 796 100 825

Ginekologia Estetyczna
+48 793 760 300

 

Nasze Kliniki

poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +48 602 437 337 
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

 

Oferta ratalna

oferta ratalna

Oferta franczyzowa

oferta franczyzowa

Początek strony