Medycyna i ginekologia estetyczna w najnowszym wydaniu – blog Kliniki Ziemlewski

Zanim poddasz się zabiegowi z zakresu medycyny, kosmetologii lub ginekologii estetycznej, warto dowiedzieć się o nim jak najwięcej. O wskazaniach, przeciwskazaniach i przyszłych efektach kuracji informujemy naszych pacjentów w czasie konsultacji oraz za pośrednictwem naszego bloga. Na blogu Kliniki Zemlewski znajdziesz m.in. informacje o nowościach z dziedziny ginekologii estetycznej w naszej ofercie, popularnych zabiegach oraz ciekawostki. Zapoznaj się z naszymi wpisami i bądź na bieżąco z Kliniki Ziemlewski!


sposób na powiększenie ust

Przeszczep tłuszczu, czyli lipotransfer, to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod powiększania ust, uważana za alternatywę dla zabiegów inwazyjnych (np. z zastosowaniem implantu). Dodatkowo cała procedura przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej pacjenta jest też bezpieczniejsza niż stosowanie “zewnętrznych” substancji, które chociaż nie stanowią zagrożenia dla zdrowia, to jednak w niewielkim stopniu mogą przyczyniać się do reakcji alergicznej. Ale na czym właściwie polega powiększanie ust przy pomocy tkanki tłuszczowej?

Lipotransfer, czyli pełne usta dzięki własnej tkance tłuszczowej

Lipotransfer w obrębie ust, który w praktyce zapewnia wiele korzystnych dla urody efektów. Przede wszystkim z jej zastosowaniem można skutecznie wymodelować usta, a jednocześnie zredukować nawet stosunkowo głębokie oznaki starzenia. Za sprawą wypełnienia ust i odbudowy ich objętości, dochodzi też do regeneracji otaczających tkanek, zagęszczenia naczyń krwionośnych i lepszego ukrwienia. Dzięki temu usta są nie tylko pełniejsze, ale i wygładzone, jędrne, a ich kolor jest bardziej intensywny. Jak to możliwe? Takie efekty można uzyskać wykonując lipotransfer metodą Adivive.

Metoda Adivive dla pełnych, jędrnych ust

Adivive to nowoczesna metoda przeszczepiania tłuszczu, która może być zastosowana m.in. w przypadku ust. Polega ona na pozyskaniu tkanki tłuszczowej z miejsc, gdzie występuje ona w nadmiarze, do miejsc, w których pojawiają się pewne deficyty lub niezbędna jest drobna modyfikacja, czyli np. ust. Innowacyjność metody Adivive polega na tym, że po pobraniu tkanki tłuszczowej są filtrowane, dzięki czemu można uzyskać frakcje młodych, żywych komórek tłuszczowych (bez starych lub uszkodzonych). Są one lepiej wchłanialne, sprzyjają dogłębnej regeneracji i - co najważniejsze - zapewniają satysfakcjonujące efekty w postaci jędrnych, pełnych i odmłodzonych ust.

 • Blog
 • Umów się na wizytę

  Warszawa
  +48 602 437 337

  Wrocław
  +48 502 263 133

  Łódź
  +48 506 235 425

  Poznań
  +48 796 100 825

  Ginekologia Estetyczna
  +48 793 760 300

   

  Nasze Kliniki

  poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +48 602 437 337 
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

   

  Oferta ratalna

  oferta ratalna

  Oferta franczyzowa

  oferta franczyzowa

  Początek strony