Medycyna i ginekologia estetyczna w najnowszym wydaniu – blog Kliniki Ziemlewski

Zanim poddasz się zabiegowi z zakresu medycyny, kosmetologii lub ginekologii estetycznej, warto dowiedzieć się o nim jak najwięcej. O wskazaniach, przeciwskazaniach i przyszłych efektach kuracji informujemy naszych pacjentów w czasie konsultacji oraz za pośrednictwem naszego bloga. Na blogu Kliniki Zemlewski znajdziesz m.in. informacje o nowościach z dziedziny ginekologii estetycznej w naszej ofercie, popularnych zabiegach oraz ciekawostki. Zapoznaj się z naszymi wpisami i bądź na bieżąco z Kliniki Ziemlewski!


Usuwanie owłosienia laserem diodowym

Jednym z takich zabiegów jest Vectus Palomar, wykonywany z zastosowaniem nowoczesnego lasera diodowego, który pozwala pozbyć się zbędnego owłosienia zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Zapewnia skuteczne i - co najważniejsze - trwałe usunięcie mniejszych i większych włosków z ciała. Obecnie Vectus Palomar uważany jest za najmocniejszy system do depilacji laserowej na świecie. W tym artykule przybliżymy nieco specyfikę zabiegu.

Działanie lasera diodowego

Laser diodowy wytwarza delikatną wiązkę promieni, które pochłaniane są przez barwnik włosa. W ten sposób dochodzi do zniszczenia cebulki włosa. Innowacyjna technologia zabiegi Palomar Vectus polega na tym, że można bezpiecznie i skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia bez względu na kolor. A trzeba pamiętać o tym, że włosy rude i jasny blond są bardzo trudne do usunięcia.

Jest to jedyny na świecie laser wyposażony w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze - Skintel. Czym jest Skintel? Dzięki temu systemowi urządzenie samodzielnie określa parametry zabiegu adekwatnie do koloru skóry pacjenta. Skintel precyzyjnie identyfikuje poziom melaniny, a następnie na tej podstawie dostosowuje parametry oddziaływania laserem.

Trzeba przy tym pamiętać, że na światło lasera reagują włosy w fazie wzrostu. A przecież nie wszystkie włosy na naszym ciele rosną równocześnie; część z nich podczas zabiegu jest w fazie inwolucji i spoczynku. W związku z tym, aby pozbyć się owłosienia zgodnie z własnymi oczekiwaniami należy powtórzyć zabieg przynajmniej 3 razy.

Efekty po zabiegu depilacji laserem diodowym

 • Skuteczne i trwałe usunięcie zbędnego owłosienia zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.
 • Skuteczna redukcja owłosienia nawet w przypadku włosów w kolorze rudym i jasny blond.
 • Trwała depilacja po ok. 3 zabiegach laserem diodowym.
 • Za sprawą możliwości doboru energii parametry zabiegu są indywidualnie dostosowywane dla zwiększenia efektywności i bezpieczeństwa (m.in. wykluczone ryzyko poparzenia).
 • Laser diodowy Vectus Palomar sprzyja także usuwaniu przebarwień ze skóry.
 • Blog
 • Umów się na wizytę

  Warszawa
  +48 602 437 337

  Wrocław
  +48 502 263 133

  Łódź
  +48 506 235 425

  Poznań
  +48 796 100 825

  Ginekologia Estetyczna
  +48 793 760 300

   

  Nasze Kliniki

  poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +48 602 437 337 
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

   

  Oferta ratalna

  oferta ratalna

  Oferta franczyzowa

  oferta franczyzowa

  Początek strony