Medycyna i ginekologia estetyczna w najnowszym wydaniu – blog Kliniki Ziemlewski

Zanim poddasz się zabiegowi z zakresu medycyny, kosmetologii lub ginekologii estetycznej, warto dowiedzieć się o nim jak najwięcej. O wskazaniach, przeciwskazaniach i przyszłych efektach kuracji informujemy naszych pacjentów w czasie konsultacji oraz za pośrednictwem naszego bloga. Na blogu Kliniki Zemlewski znajdziesz m.in. informacje o nowościach z dziedziny ginekologii estetycznej w naszej ofercie, popularnych zabiegach oraz ciekawostki. Zapoznaj się z naszymi wpisami i bądź na bieżąco z Kliniki Ziemlewski!


Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego

Powiększenie ust to jeden z bardzo często wykonywanych zabiegów przy pomocy kwasu hialuronowego. Warto jednak pamiętać, że sam zabieg ma służyć przede wszystkim modelowaniu warg, które naturalnie wydają się zbyt wąskie lub asymetryczne. Problemy pojawiają się przede wszystkim w efekcie starzenia skóry, kiedy zmniejsza się jej napięcie, następuje opadanie kącików ust, pojawiają się zmarszczki i zanika naturalna czerwień. Zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego pozwalają skutecznie nawilżyć usta, wypełnić je, poprawić kontur i koloryt oraz poprawić kształt. W efekcie ich wygląd jest bardziej młodzieńczy, symetryczny i atrakcyjny.

Kwas hialuronowy jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Jest to naturalnie występujący w organizmie związek. Cząsteczki kwasu hialuronowego wykazują zdolność wiązania wody, dlatego też odpowiadają za właściwe nawilżenie naszej skóry. Niestety z wiekiem ilość kwasu w organizmie się zmniejsza, spada zatem poziom nawilżenia skóry. W tym celu właśnie wykonywane są profesjonalne zabiegi, mające na celu przywrócenie naturalnego, młodzieńczego wyglądu.

Do niewątpliwych zalet powiększania i modelowania ust przy pomocy kwasu hialuronowego zaliczyć należy nie tylko bezpieczeństwo i wysoką skuteczność, ale również niemal natychmiastowe rezultaty po zabiegu. Należy jednak pamiętać, że chociaż jest to skuteczna metoda odmłodzenia wyglądu ust, to jednak nie zatrzyma samego procesu starzenia się skóry. Zabiegi należy zatem sukcesywnie powtarzać w celu utrzymania pozytywnych efektów.

Sam zabieg trwa ok. 30 minut i jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Preparat z kwasem hialuronowym wprowadzany jest precyzyjnie pod skórę właściwą ust z zastosowaniem igły i ampułko-strzykawki. Po aplikacji wykonywany jest krótki masaż ust w celu rozprowadzenia preparatu i nadania pożądanego kształtu ustom. Okres rekonwalescencji nie trwa długo, zwykle zaraz po zabiegu można wrócić do wykonywania codziennych obowiązków.

 • Blog
 • Umów się na wizytę

  Warszawa
  +48 602 437 337

  Wrocław
  +48 502 263 133

  Łódź
  +48 506 235 425

  Poznań
  +48 796 100 825

  Ginekologia Estetyczna
  +48 793 760 300

   

  Nasze Kliniki

  poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +48 602 437 337 
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

   

  Oferta ratalna

  oferta ratalna

  Oferta franczyzowa

  oferta franczyzowa

  Początek strony