plastyka pochwy

Plastyka pochwy — główne wskazania do zabiegów

Zabiegi z zakresu plastyki pochwy przeznaczone są dla kobiet, które mają zniekształcone wargi sromowe w wyniku m.in.:

  • dziedzicznego przerostu
  • uszkodzeń krocza na skutek wypadku
  • uszkodzeń warg sromowych podczas stosunku płciowego
  • licznych porodów

Kobiety borykające się z problemem przerostu warg sromowych mogą odczuwać wyraźny dyskomfort podczas noszenia obcisłych ubrań oraz przy uprawianiu niektórych aktywności fizycznych. Co więcej, wada ta może objawiać się również bólem podczas chodzenia i dysfunkcją seksualną. Problemy ze zbyt dużymi wargami sromowymi może wpływać na niską ocenę własnej atrakcyjności, co w konsekwencji rodzi wiele obaw przed kontaktami płciowymi.

Plastyka pochwy i krocza bardzo często wykonywana jest również u kobiet, które w wyniku ciężkich porodów doznały pęknięcia lub rozciągnięcia pochwy w wyniku porodu siłami natury.

Pacjentki, które decydują się na operację plastyczną pochwy, najczęściej pragną wpłynąć na poprawę funkcjonalności narządu płciowego i jakość życia seksualnego. W wyniku zabiegów z zakresu plastyki pochwy dochodzi do uplastycznienia, odmłodzenia i poprawienia stanu napięcia mięśni waginalnych. Za sprawą mocniejszych mięśni możliwa jest lepsza kontrola ich kurczenia, co pozwala kobiecie silniej odczuwać doznania seksualne.

Labioplastyka to operacja zewnętrznych narządów płciowych kobiety. Zabieg ten wykonywany jest w celu korekcji asymetrii warg sromowych małych i dużych, a także korekcji przerostu warg sromowych małych i dużych. Co więcej, operacje plastyczne poprawiają wygląd warg sromowych i narządów płciowych. Pamiętajmy jednak, że decydując się na zabieg tego rodzaju, należy korzystać z usług wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców i renomowanych gabinetów ginekologii estetycznej.

Nasze Kliniki

poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +22 403 33 33
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

Newsletter

Oferta ratalna

oferta ratalna

Oferta franczyzowa

oferta franczyzowa

Początek strony