Zabiegowe wysmuklanie: piękne ciało od zaraz!

Szczupła sylwetka od zawsze była obiektem pożądania. Diety czy ćwiczenia nie są jednak w stanie przynieść zadowalających efektów w krótkim czasie. Rozwój medycyny estetycznej sprawia, że na rynku pojawiają się coraz to nowe metody, które szybko wysmuklą Twoje ciało. Redukcja tkanki tłuszczowej to nie jedyny plus wykonywanych zabiegów. Wśród licznych korzyści wymienia się utratę cellulitu, uzyskanie szczupłej sylwetki oraz odzyskanie utraconej jędrności i napięcia ciała. Dowiedz się więcej na ten temat!

Laserem w tłuszcz

Komórki tłuszczowe mają tendencje do gromadzenia się w problematycznych miejscach, między innymi na brzuchu, pośladkach i udach. Zazwyczaj nie wchłaniają się głęboko pod skórę, a to sprawia, że laser dużo szybciej może je zlikwidować. Rozbija komórki, rozpuszczając ich skorupę. Zabiegi medycyny estetycznej ciała działają kompleksowo i długotrwale - usunięte komórki tłuszczowe nie odtworzą się na nowo. Pozostałe tkanki tłuszczowe są wydalane z organizmu dzięki działaniu układu limfatycznego. Ta nieinwazyjna operacja może być wykonywana w konkretnych miejscach bądź też na powierzchni całej sylwetki.

Należy zdać sobie sprawę z tego, że sam zabieg, który dzięki wiązce światła lasera dekonstruuje komórki tłuszczowe, nie odchudzi sylwetki. Jedynie w połączeniu z systematycznymi ćwiczeniami, a także zbilansowaną i lekkostrawną dietą przyniesie optymalne efekty. Modelowanie sylwetki potrafi dać natychmiastowy efekt, jednak odchudzanie to proces długofalowy, który nie zadziała od zaraz. Nie wynaleziono jeszcze zabiegu, który odejmie tłuszcz niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki! Choć niezahamowany rozwój medycyny estetycznej, innowacyjne badania i nowatorskie sprzęty wskazują na taką możliwość w niedalekiej przyszłości…

By uzyskać optymalne efekty, wyszczuplający zabieg należy połączyć z wdrożeniem zdrowego odżywiania, a także aktywnością fizyczną. Lekarze zalecają kurację masażową. Masowanie pozwoli rozluźnić ciało, a także rozbić skondensowaną siatkę komórek tłuszczowych. Specjaliści medycyny estetycznej z Kliniki Ziemlewski uczulają, iż nawet przeprowadzony zabieg nie ograniczy ryzyka chorób. Jest to jedynie efekt upiększający; modelowanie sylwetki nie ma właściwości leczniczych. Popularna niegdyś liposukcja nie uchroni przed otyłością, nie ujędrni też skóry. Na szczęście na rynku kosmetycznym stale pojawiają się nowe metody, które zbliżają do osiągnięcia niemalże idealnej sylwetki.

Nowość w medycynie estetycznej: kriolipoliza

Kriolipoliza Zeltiq to wariant dla tradycyjnej formy wysmuklania sylwetki, liposukcji. Ten zabieg chłodzi komórki tłuszczowe, co przyspiesza proces ich obumierania. Ta małoinwazyjna metoda pozwala usunąć tłuszcz z miejsc podatnych na gromadzenie się tkanki tłuszczowej. Pierwsze efekty są widoczne już po dwóch tygodniach. Czas trwania zabiegu wynosi około godziny. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się powtórzenie tego zabiegu.

Przeciwwskazania dla zabiegu kriolipolizy

Jak każdy zabieg medycyny estetycznej, tak i ten powinien być poprzedzony wnikliwą konsultacją lekarską, która wykaże, czy nie ma żadnych restrykcji do wykonania kriolipolizy. Wśród bezwzględnych przeciwwskazań specjaliści wyróżniają osoby cierpiące na przepuklinę pępkową, a także idiopatyczną pokrzywkę. Kriolipolizie nie powinny poddawać się również kobiety w okresie ciąży i laktacji, osoby cierpiące na schorzenie Raynauda, przepuklinę pachwinową, a także żółtaczkę typu C. Zabieg bazuje na nowoczesnej technologii chłodzenia, dlatego u osób, które wykazują dużą wrażliwość na zimno, mogą wystąpić niepożądane efekty. Listę przeciwwskazań zamykają choroby nowotworowe, stany zapalne i pęcherzowe skóry.

Więcej informacji na temat sposobów modelowania sylwetki znajdziesz na stronie: http://www.klinikiziemlewski.pl/. Kliniki Ziemlewski mają swoje siedziby w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Łodzi.

 

Nasze Kliniki

poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +22 403 33 33
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

Newsletter

Oferta ratalna

oferta ratalna

Oferta franczyzowa

oferta franczyzowa

Początek strony