Medycyna i ginekologia estetyczna w najnowszym wydaniu – blog Kliniki Ziemlewski

Zanim poddasz się zabiegowi z zakresu medycyny, kosmetologii lub ginekologii estetycznej, warto dowiedzieć się o nim jak najwięcej. O wskazaniach, przeciwskazaniach i przyszłych efektach kuracji informujemy naszych pacjentów w czasie konsultacji oraz za pośrednictwem naszego bloga. Na blogu Kliniki Zemlewski znajdziesz m.in. informacje o nowościach z dziedziny ginekologii estetycznej w naszej ofercie, popularnych zabiegach oraz ciekawostki. Zapoznaj się z naszymi wpisami i bądź na bieżąco z Kliniki Ziemlewski!Wymarzone ciało na lato bez ćwiczeń?

Zdjęcie 2 Sport to zdrowie. Tę frazę słyszymy od małego i to prawda, że nie da się temu zaprzeczyć. Jednak na zdrowie wpływ ma nie tylko sport, ale i także zbilansowana dieta, dbanie o higienę, unikanie sytuacji stresowych, wykonywanie regularnych badań, a także systematyczne zabiegi w profesjonalnych klinikach. Lato zbliża się WIELKIMI krokami, a każda kobieta chciałaby czuć się pięknie i pewnie w kostiumie kąpielowym. Jak szybko przywrócić skórze dawny blask i jędrność? Medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów skutecznie redukujących cellulit i modelujących sylwetkę. Jakie zabiegi są hitem tego lata? Dla kogo są przeznaczone? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poniżej.

 Jeżeli chciałabyś…

 -zredukować cellulit i znacznie zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej,

 -wyszczuplić sylwetkę,

 -ujędrnić skórę i ją odpowiednio napiąć,

 - wymodelować ciało,

 - poczuć się pięknie na lato,

to koniecznie przeczytaj o niezwykle skutecznych urządzeniach modelujących sylwetkę dostępnych w Kliniki Ziemlewski!

 

1. Med2 Contour Medical

Med2Contour to aparat, który w sposób bezinwazyjny przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki ultradźwiękowej metodzie kawitacji dochodzi do upłynnienia tłuszczu i skutecznej redukcji cellulitu. W efekcie nadmiar tkanki tłuszczowej zostaje wydalony z organizmu dzięki układowi limfatycznemu. Nie tylko poprawia wygląd skóry, ale i usuwa  toksyny. Wyjątkowa skuteczność urządzenia wynika z zastosowania nowej opatentowanej głowicy, która dzięki podciśnieniu i pracy dwóch emiterów wprowadza zbieżne wiązki ultradźwięków niemal równolegle w stosunku do warstwy tłuszczu. Przeciwwskazaniem do zabiegu są: ciąża, choroby nowotworowe, cukrzyca, zakrzepica żył, rozrusznik serca. Dla widocznego efektu należałoby wykonać od 4 do 6 powtórzeń, w odstępie od 7 do 10 dni. Aby zintensyfikować działanie urządzenia  można podjąć umiarkowany wysiłek fizyczny oraz spożywać 1,5 l wody dziennie.

2. Zeltiq Coolsculpting

Metoda zastosowana w tym zabiegu polega na poddawaniu procesowi chłodzenia lokalnej tkanki tłuszczowej, dochodzi do krystalizacji lipidów i w efekcie do apoptozy, obumierania komórek. Ten zabieg jest całkowicie bezpieczny, a co najważniejsze skutecznie walczy z nadmiarem tłuszczu w tych miejscach, gdzie ćwiczenia fizyczne nie wystarczają. Uszkodzone  komórki podobnie jak w Med2Contour są wydalane przez układ limfatyczny. Pierwsze efekty po zabiegu widoczne są już po dwóch tygodniach, lecz ostateczne, spektakularne rezultaty zobaczmy po około 2 miesiącach. Już po pierwszym zabiegu widoczna jest redukcja tłuszczu od 20% do 30% - wyjaśnia specjalista z Kliniki Ziemlewski. Zabieg na tą samą okolicę można powtórzyć po upływie 2 miesięcy. Jeżeli zastanawiałyście się nad liposukcją, to warto najpierw wypróbować tę bezinwazyjną metodę.

3. Venus Legacy

Jednym z bardziej popularnych i najnowocześniejszych urządzeń modelujących sylwetkę jest technologia bezinwazyjnego konturowania ciała za pomocą fal radiowych RF (multipolarnych) i pola magnetycznego. Powyższa technologia daje nam możliwość skutecznej walki z niedoskonałościami sylwetki, takimi jak cellulit oraz utrata gęstości skóry. Urządzenie wyposażone jest w cztery różnej wielkości głowice co umożliwia wykonanie zabiegu zarówno na ciele jak i twarzy, szyi i dekolcie. Nie należy wykonywać tego zabiegu, jeśli stwierdzono przede wszystkim: problemy z tarczycą, nowotwór, epilepsję, cukrzycę, choroby na tle psychicznym, ciążę, oraz okres laktacji.

4. Icoone

Nowość! Technika ta pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu, poprawę jędrności skóry i obrzęków limfatycznych. Polega ona na pracy zmechanizowanej głowicy, która dzięki masażowi próżniowemu precyzyjnie i skutecznie oddziałuje na zmienione miejsce nie rozciągając nawet wiotkiej i cienkiej skóry. Jest idealne dla każdej pani, bez względu na wiek! Co więcej, można stosować ten zabieg na różne części ciała. System masaży obejmuje 20-minutowy program podstawowego masażu całego ciała o charakterze drenującym (BASIC) oraz 10-minutowe masaże skupione na wybranych przez pacjenta partii ciała (FOCUS)podkreśla ekspert Kliniki Ziemlewski. Nie można wykonywać zabiegu, jeżeli pacjentka cierpi na: cukrzycę, nowotwór, choroby skóry oraz jeżeli jest w ciąży bądź karmi piersią.

Jak widać istnieje wiele możliwości do walki z mankamentami naszego ciała. Ważnym elementem w dążeniu do doskonałości jest odpowiednia diagnostyka i indywidualny program zabiegowy dobrany przez wykwalifikowany personel. Wraz z wyborem konkretnych zabiegów, warto skonsultować się z dietetykiem, który doradzi jak utrzymać zgrabną sylwetkę przez cały rok. Wystarczy zaszczepić dobre nawyki żywieniowe, systematycznie dbać o kondycję własnej sylwetki a ciało nam się samo odwdzięczy.

 • Blog
 • Umów się na wizytę

  Warszawa
  +48 602 437 337

  Wrocław
  +48 502 263 133

  Łódź
  +48 506 235 425

  Poznań
  +48 796 100 825

  Ginekologia Estetyczna
  +48 793 760 300

   

  Nasze Kliniki

  poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +48 602 437 337 
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

   

  Oferta ratalna

  oferta ratalna

  Oferta franczyzowa

  oferta franczyzowa

  Początek strony