Medycyna i ginekologia estetyczna w najnowszym wydaniu – blog Kliniki Ziemlewski

Zanim poddasz się zabiegowi z zakresu medycyny, kosmetologii lub ginekologii estetycznej, warto dowiedzieć się o nim jak najwięcej. O wskazaniach, przeciwskazaniach i przyszłych efektach kuracji informujemy naszych pacjentów w czasie konsultacji oraz za pośrednictwem naszego bloga. Na blogu Kliniki Zemlewski znajdziesz m.in. informacje o nowościach z dziedziny ginekologii estetycznej w naszej ofercie, popularnych zabiegach oraz ciekawostki. Zapoznaj się z naszymi wpisami i bądź na bieżąco z Kliniki Ziemlewski!Czy wiesz, co będzie modne tej wiosny? Chciałabyś pozbyć się nieestetycznych fałdek? A może pragniesz powitać wiosnę gładką i wyraźnie jędrniejszą skórą? Dowiedz się, jakim zabiegom medycyny estetycznej warto się poddać, by cieszyć się pięknym i atrakcyjnym wyglądem!

Te paskudne boczki…

ZELTIQ Coolsculpting (KRIOLIPOLIZA) to zabieg przeznaczony dla osób, które chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej, której nie udało im się zlikwidować za pomocą diety czy ćwiczeń. Jest to nieinwazyjny i bezpieczny zabieg, którego skuteczność potwierdzają badania naukowe. Jak wyjaśniają specjaliści z Kliniki Ziemlewski jego sekret polega na zniszczeniu tkanki tłuszczowej dzięki zamrożeniu komórek tłuszczowych. Zabieg ten nie wymaga wcześniejszych przygotowań, a w trakcie całej procedury zniszczeniu ulegają jedynie komórki tłuszczowe (żadne inne tkanki nie zostają naruszone czy uszkodzone).  
ZELTIQ Coolsculpting trwa maksymalnie jedną godzinę, a natychmiast po jego zakończeniu pacjent może wrócić do swoich codziennych aktywności. Efektem zabiegu jest pozbycie się tkanki tłuszczowej z tak problematycznych obszarów jak boczki, brzuch, uda, fałdki znajdujące się pod łopatkami czy fałdki nad pośladkami – przekonują eksperci z Kliniki Ziemlewski.

Lifting bez skalpela

Infini tj. igłowy termolifting RF to idealny zabieg dla osób, które chcą poprawić owal twarzy czy odmłodzić skórę szyi i dekoltu. Jak przekonują lekarze z Kliniki Ziemlewski zabieg ten sprawdzi się również u tych pacjentów, którym zależy na pozbyciu się zmarszczek, blizn i innych niedoskonałości. To, jak zapewniają specjaliści z Kliniki Ziemlewski przełom w zabiegach medycyny estetycznej oraz nowoczesna i w 100% bezpieczna metoda wymodelowania twarzy bez użycia skalpela. Tego rodzaju lifting z uwagi na krótki okres rekonwalescencji (około 1-2 dni) stanowi alternatywę dla agresywnych zabiegów laserowego odmładzania.
Jak podkreślają fachowcy w dziedzinie medycyny i ginekologii estetycznej z Kliniki Ziemlewski Infini to obecnie jedyne urządzenie za pomocą którego wykonując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej możemy uzyskać przestrzenny efekt 3D ujędrniania skóry, co jest możliwe dzięki wielopunktowemu oddziaływaniu na jej nawet najgłębiej położone warstwy. Sekret tego zabiegu kryje się zarówno w precyzji jego wykonania, jak i w jednoczesnym mikronakłuwaniu skóry i podgrzewaniu jej za pomocą fal radiowych – zdradzają doświadczeni lekarze z Kliniki Ziemlewski. Czas trwania zabiegu zależny jest od tego, jaka okolica jest mu poddawana i zazwyczaj waha się od 30 minut do dwóch godzin.

Efekty termoliftingu

Zabieg ten, jak zapewniają specjaliści z Kliniki Ziemlewski powoduje zagęszczenie i ujędrnienie skóry, co przekłada się na poprawę owalu twarzy, wypełnienie bruzd czy zmarszczek. Ten nowoczesny rodzaj liftingu pozwala również zlikwidować worki pod oczami, opadające policzki czy opadające powieki. Warto wiedzieć, że głowica urządzenia wyposażona jest w 49 maleńkich igiełek, które zaraz po przekłuciu skóry są podgrzewane. Bezpośrednim efektem tej procedury są pozostawione pod skórą punkty koagulacji i przegrzania, które dają początek procesom odnowy włókien kolagenowych.  
Efekty zabiegu zauważalne są stopniowo - cały proces remodelingu podskórnego kolagenu trwa do 3 miesięcy od zabiegu. Jak mówią lekarze z Kliniki Ziemlewski pacjentki do najbardziej widocznych efektów zabiegu Infini zaliczają poprawę napięcia skóry, odmłodzenie jej, zmniejszenie rozstępów skóry, zlikwidowanie zmarszczek, wygładzenie i rozjaśnienie skóry oraz trwałe usunięcie problemu nadpotliwości skóry.
Sam zabieg rozpoczyna się od podania miejscowego znieczulenia. Następnie poddawania liftingowi okolica zostaje wystawiona na działanie głowicy termoliftingującej aplikującej energię RF na różnych głębokościach skóry w trakcie kolejnych pasaży w przedziale: 0,5 do 3,5 mm. Po zakończeniu zabiegu na skórze może pojawić się rumień i niewielki obrzęk, jednak zmiany te ustępują samoczynnie w ciągu 24-48 godzin od zabiegu – uspokajają eksperci z Kliniki Ziemlewski.
Umów się na interesujący Cię zabieg i… bądź piękna tej wiosny! Niech Twoja kobiecość rozkwitnie pełnią barw!

 • Blog
 • Umów się na wizytę

  Warszawa
  +48 602 437 337

  Wrocław
  +48 502 263 133

  Łódź
  +48 506 235 425

  Poznań
  +48 796 100 825

  Ginekologia Estetyczna
  +48 793 760 300

   

  Nasze Kliniki

  poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +48 602 437 337 
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

   

  Oferta ratalna

  oferta ratalna

  Oferta franczyzowa

  oferta franczyzowa

  Początek strony