Medycyna i ginekologia estetyczna w najnowszym wydaniu – blog Kliniki Ziemlewski

Zanim poddasz się zabiegowi z zakresu medycyny, kosmetologii lub ginekologii estetycznej, warto dowiedzieć się o nim jak najwięcej. O wskazaniach, przeciwskazaniach i przyszłych efektach kuracji informujemy naszych pacjentów w czasie konsultacji oraz za pośrednictwem naszego bloga. Na blogu Kliniki Zemlewski znajdziesz m.in. informacje o nowościach z dziedziny ginekologii estetycznej w naszej ofercie, popularnych zabiegach oraz ciekawostki. Zapoznaj się z naszymi wpisami i bądź na bieżąco z Kliniki Ziemlewski!Czas przemija, piękno nie musi

Nad tym, czym jest piękno zastanawiano się już w starożytności. Wierzymy, że to coś więcej niż fizyczna atrakcyjność, bowiem prawdziwe piękno wypływa z naszego wnętrza i może przejawiać się we wszystkim, co robimy. Nie sposób jednak zaprzeczyć temu, że wygląd zewnętrzny ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, odpowiada również za to, jak jesteśmy odbierani przez innych. Dlatego w Kliniki Ziemlewski staramy się walczyć z upływem czasu i wydobyć z każdej osoby jej naturalne piękno. Naszą specjalnością jest medycyna i ginekologia estetyczna – w naszej ofercie znajdują się m.in. zabiegi odmładzające, modelujące sylwetkę czy też takie, które pozwalają pozbyć się przebarwień, pajączków, trądziku czy zmarszczek.

Nasze wartości

Kliniki Ziemlewski to medycyna i ginekologia estetyczna na najwyższym poziomie, to pewność i bezpieczeństwo, to pasja, która stała się pracą. Dbamy o to, by wszystkim naszym Pacjentom zapewnić profesjonalną opiekę medyczną oraz takie warunki, które ułatwią jak najszybszy powrót do zdrowia. Rzetelność, cierpliwość, zrozumienie, empatia i umiejętność wyjaśniania prostym językiem niekiedy skomplikowanych procedur zabiegowych to nasze niewątpliwe atuty.
Troszczymy się o naszych Pacjentów, dlatego dzielimy się z nimi posiadaną wiedzą i dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im poczucie bezpieczeństwa. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy cenią sobie profesjonalizm i którzy chcieliby mieć pewność, że zgłaszając się do któregoś z oddziałów naszej Kliniki otrzymają usługi na najwyższym poziomie. Nieustannie się szkolimy i rozwijamy, by móc wzbogacać naszą ofertę o nowe zabiegi i usługi. Uważnie śledzimy to, co dzieje się w medycynie estetycznej, co pozwala nam mieć pewność, że oferowane przez nas zabiegi w niczym nie ustępują tym, którym za oceanem poddają się modelki czy gwiazdy kina.
Wykonując określone zabiegi z zakresu medycyny czy ginekologii estetycznej kierujemy się nie tylko dobrem Pacjenta, lecz również etyką lekarską i obowiązującymi w danym czasie przepisami prawnymi. Pomagamy odzyskiwać naszym Pacjentom atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie, sprawiamy, że znów czują się dobrze we własnym ciele.

Co oferujemy?

Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów z zakresu ginekologii i medycyny estetycznej. Nasz personel tworzą doświadczeni i otwarci na potrzeby pacjentów lekarze oraz kosmetolodzy mający za sobą wieloletnią praktykę. Mimo posiadanej wiedzy i doświadczenia zdajemy sobie sprawę z tego, że rutyna zabija pasję, dlatego w swojej codziennej pracy podchodzimy indywidualnie do każdego pacjenta, starając się dobrać dany zabieg do jego oczekiwań i potrzeb. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja i zadowolenie tych, którzy nam zaufali, dlatego planując terapię działamy tak, aby uzyskać oczekiwany przez Ciebie efekt.  Wszystkie wykonywane w Kliniki Ziemlewski zabiegi przeprowadzane są przez doświadczonych lekarzy i kosmetologów mających doskonały kontakt z pacjentem.
Kliniki Medycyny i Ginekologii Estetycznej Ziemlewski wyposażone są w najnowocześniejszy i posiadający wszystkie wymagane certyfikaty sprzęt, dzięki czemu zabiegi przebiegają sprawnie i w komfortowych warunkach. W trakcie zabiegów wykorzystujemy jedynie preparaty pochodzące od sprawdzonych i zaufanych producentów, współpracujemy również ze znanymi na całym świecie producentami kosmetyków oraz z dostawcami najwyższej jakości sprzętu.  
Do zabiegów z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej przekonuje się coraz więcej osób – dołącz do nich już dziś! Większość z nich nie wymaga zbyt wielu wcześniejszych przygotowań, a przeprowadzone odpowiednio wcześniej pozwalają skutecznie walczyć z upływającym czasem i cofnąć wskazówki zegara.
Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu.
Umów się na wizytę i miej pewność, że znajdziesz się w dobrych rękach! Nie wierzysz? Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam, że w naszych gabinetach poczujesz się naprawdę wyjątkowo. A może chcesz spełnić swoje marzenia o atrakcyjnym wyglądzie? Przejść zupełną metamorfozę? Pozbyć się zmarszczek, rozstępów, blizn czy dodatkowych kilogramów? W tym również możemy Ci pomóc! Nim zgłosisz się na konsultację upewnij się, że interesujący Cię zabieg jest dostępny w ofercie Kliniki znajdującej się w Twoim mieście.
Zgłoś się do nas, zrelaksuj ciało i duszę i przekonaj się na własnej skórze o tym, jak wygląda ginekologia i medycyna estetyczna na najwyższym poziomie. Zapraszamy!

 • Blog
 • Umów się na wizytę

  Warszawa
  +48 602 437 337

  Wrocław
  +48 502 263 133

  Łódź
  +48 506 235 425

  Poznań
  +48 796 100 825

  Ginekologia Estetyczna
  +48 793 760 300

   

  Nasze Kliniki

  poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +48 602 437 337 
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

   

  Oferta ratalna

  oferta ratalna

  Oferta franczyzowa

  oferta franczyzowa

  Początek strony