Medycyna i ginekologia estetyczna w najnowszym wydaniu – blog Kliniki Ziemlewski

Zanim poddasz się zabiegowi z zakresu medycyny, kosmetologii lub ginekologii estetycznej, warto dowiedzieć się o nim jak najwięcej. O wskazaniach, przeciwskazaniach i przyszłych efektach kuracji informujemy naszych pacjentów w czasie konsultacji oraz za pośrednictwem naszego bloga. Na blogu Kliniki Zemlewski znajdziesz m.in. informacje o nowościach z dziedziny ginekologii estetycznej w naszej ofercie, popularnych zabiegach oraz ciekawostki. Zapoznaj się z naszymi wpisami i bądź na bieżąco z Kliniki Ziemlewski!

Venus Legacy to nowoczesna metoda wykorzystywana podczas przeprowadzania zabiegów odmładzania i kształtowania sylwetki. W bezinwazyjny sposób pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów podczas modelowania ciała, usuwania cellulitu i zwiększania elastyczności skóry. Warto przy tym dodać, że zabiegi są bezpieczne dla zdrowia i bezbolesne.

Icoone Laser wykorzystywany jest do zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych wykonywanych w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej. Zakres zastosowania oraz właściwości tej metody są bardzo szerokie, począwszy od usuwania cellulitu, poprzez redukcję obrzęków, blizn, wiotkiej skóry itd.

Problem starzejącej się skóry dotyczy nie tylko twarzy, ale również dłoni. Już po 30. roku życia mogą pojawiać się pierwsze oznaki starzenia na dłoniach, czyli m.in. suchość i szorstkość skóry, utrata elastyczności, przebarwienia, wystające żyły, zmarszczki.

lifting

Różnorodne zabiegi odmładzające cieszą się sporym zainteresowaniem w gabinetach medycyny estetycznej. Mają na celu przywrócenie skórze witalnego, młodego, atrakcyjnego wyglądu. Do jednych z najnowszych metod odmładzania skóry zaliczamy wchłanialne nici Silhouette, stanowiące alternatywę dla wielu inwazyjnych zabiegów i zapewniające zadowalające efekty, które utrzymują się do ok. dwóch lat.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Zastosowanie kwasu hialuronowego w kosmetyce i medycynie estetycznej jest bardzo szerokie. W przypadku ust wykorzystywany jest do uwydatnienia, zmniejszenia asymetrii, poprawienia napięcia skóry i nawilżenia.

mezoterapia osoczem

Wykonywane w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej zabiegi osoczem bogatopłytkowym stają się obecnie coraz bardziej popularne. Główna substancja, zawierająca komórki i czynniki wzrostu, pochodzi z krwi pacjenta. Celem tej metody jest pobudzenie skóry do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W rezultacie jest gładsza, elastyczna i wyraźnie odmłodzona.

zabiegi kosmetyczne

Późną jesienią i zimą skóra na twarzy wygląda na zmęczoną, traci swój naturalny koloryt i witalność. Jest to spowodowane zarówno niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi - brakiem słońca, silnym wiatrem i mrozem - ale również nieco niższą zawartością różnorodnych witamin i składników odżywczych, ponieważ rzadziej spożywamy świeże warzywa i owoce. Co więcej, zima to czas, kiedy możliwe jest wykonanie bardzo wielu zabiegów niezalecanych latem, gdyż rekonwalescencja po ich zastosowaniu wymaga unikania ekspozycji na promieniowanie słoneczne. To najlepszy czas na skorzystanie z usług gabinetu medycyny estetycznej i zaplanowanie depilacji laserowej, usuwania przebarwień skórnych, rozszerzonych naczynek itd.

pielęgnacja urody

O tym, że witamina C wpływa korzystnie na funkcjonowanie naszego organizmu, wie chyba każdy. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że ma ona również doskonałe działanie na naszą urodę, a przede wszystkim stan skóry. To jeden z najsilniej działających antyoksydantów.

Witamina C przyjmowana doustnie nie przyniesie korzyści naszej cerze. Dużo skuteczniej działa jako składnik zawarty w preparatach pielęgnacyjnych stosowanych bezpośrednio na skórę.

usuwanie przebarwień

Przebarwienia na skórze są czymś naturalnym, ale z uwagi na fakt, że pozostawiają na naszej skórze niezbyt estetyczne ciemne plamki, większość osób chciałaby się ich pozbyć. Powstają pod wpływem zbyt intensywnego opalania, po ciąży, w wyniku zmian hormonalnych czy procesów starzenia. Do popularnych metod usuwania przebarwień zaliczamy m.in. laseroterapię, która uważana jest za najskuteczniejszą metodę usuwania plam ze skóry.

zamykanie naczynek

Usuwanie rozszerzonych naczynek to bardzo często wykonywany zabieg estetyczny. “Pajączki” oraz nawracający rumień jest dość powszechnym problemem, występującym u osób w różnym wieku. Jest bardzo wiele różnorodnych kremów i innych preparatów kosmetycznych na rozszerzone naczynka, jednak ich skuteczność nie zawsze jest satysfakcjonująca. Zwykle zalecane jest ich stosowanie wspomagająco wobec profesjonalnych zabiegów wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej. Jeśli jednak siatka rozszerzonych naczynek powiększa się, a dodatkowo towarzyszy jest pieczenie skóry, warto skorzystać zaawansowanych zabiegów zamykania naczynek wykonywanych laserem.

Nasze Kliniki

poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +48 602 437 337 
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

 

Oferta ratalna

oferta ratalna

Oferta franczyzowa

oferta franczyzowa

Początek strony