Szczupła sylwetka od zawsze była obiektem pożądania. Diety czy ćwiczenia nie są jednak w stanie przynieść zadowalających efektów w krótkim czasie. Rozwój medycyny estetycznej sprawia, że na rynku pojawiają się coraz to nowe metody, które szybko wysmuklą Twoje ciało. Redukcja tkanki tłuszczowej to nie jedyny plus wykonywanych zabiegów. Wśród licznych korzyści wymienia się utratę cellulitu, uzyskanie szczupłej sylwetki oraz odzyskanie utraconej jędrności i napięcia ciała. Dowiedz się więcej na ten temat!

Icoone - rewolucyjny zabieg w walce z cellulitem!

Skóra dotknięta cellulitem ma nierówną i pofałdowaną powierzchnię, przez co wygląda bardzo nieestetycznie. Cellulit widoczny jest najczęściej na udach, pośladkach, biodrach i kolanach, a nawet ramionach. Przyjmuje się, że z defektem tym zmaga się od 80% do 95% kobiet po 25 roku życia. Wbrew powszechnie panującej opinii cellulit to problem także szczupłych i wysportowanych pań.

Wymarzone ciało na lato bez ćwiczeń?

Sport to zdrowie. Tę frazę słyszymy od małego i to prawda, że nie da się temu zaprzeczyć. Jednak na zdrowie wpływ ma nie tylko sport, ale i także zbilansowana dieta, dbanie o higienę, unikanie sytuacji stresowych, wykonywanie regularnych badań, a także systematyczne zabiegi w profesjonalnych klinikach. 

Kiedy mówimy o medycynie estetycznej, to najczęściej mamy przed oczami skomplikowane zabiegi medyczne, operacje plastyczne mające na celu skorygowanie lub całkowitą likwidację niedoskonałości. Jednak, mało która z pań zdaje sobie sprawę z rozwoju technologicznego w tej dziedzinie i możliwości przeprowadzania małoinwazyjnych zabiegów, bez konieczności ingerencji skalpela. 

Czy wiesz, co będzie modne tej wiosny? Chciałabyś pozbyć się nieestetycznych fałdek? A może pragniesz powitać wiosnę gładką i wyraźnie jędrniejszą skórą? Dowiedz się, jakim zabiegom medycyny estetycznej warto się poddać, by cieszyć się pięknym i atrakcyjnym wyglądem!

Ostrzyknięcie skóry botoksem, wstrzyknięcie w określone partie ciała osocza bogatopłytkowego, laserowe usuwanie blizn czy laserowe usuwanie owłosienia to tylko niektóre zabiegi medycyny estetycznej, którym chcąc zachować młody i atrakcyjny wygląd coraz chętniej się poddajemy.

Nad tym, czym jest piękno zastanawiano się już w starożytności. Wierzymy, że to coś więcej niż fizyczna atrakcyjność, bowiem prawdziwe piękno wypływa z naszego wnętrza i może przejawiać się we wszystkim, co robimy. Nie sposób jednak zaprzeczyć temu, że (...)

Nasze Kliniki

poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +22 403 33 33
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +61 866 33 66

Newsletter

Oferta ratalna

oferta ratalna

Warto odwiedzić

jesteśmy na facebooku

Google+

Instagram

Twitter

Oferta franczyzowa

oferta franczyzowa

Początek strony