Medycyna i ginekologia estetyczna w najnowszym wydaniu – blog Kliniki Ziemlewski

Zanim poddasz się zabiegowi z zakresu medycyny, kosmetologii lub ginekologii estetycznej, warto dowiedzieć się o nim jak najwięcej. O wskazaniach, przeciwskazaniach i przyszłych efektach kuracji informujemy naszych pacjentów w czasie konsultacji oraz za pośrednictwem naszego bloga. Na blogu Kliniki Zemlewski znajdziesz m.in. informacje o nowościach z dziedziny ginekologii estetycznej w naszej ofercie, popularnych zabiegach oraz ciekawostki. Zapoznaj się z naszymi wpisami i bądź na bieżąco z Kliniki Ziemlewski!

Ginekologia estetyczna

Wybielanie miejsc intymnych może być bezpieczne, bezbolesne i skuteczne, ale tylko wtedy, gdy zdecydujemy się na zabieg przeprowadzony przez specjalistów dysponujących odpowiednim sprzętem. W gabinecie ginekologii estetycznej Kliniki Ziemlewski można skorzystać z zabiegów przeprowadzanych laserem Mona Lisa Touch, który zapewnia m.in. wybielenie miejsc intymnych.

sposób na powiększenie ust

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pełne, symetryczne usta to marzenie wielu osób, które odwiedzają gabinety medycyny estetycznej. To marzenie można spełnić i to za sprawą stosunkowo szybkich, mało inwazyjnych i bezpiecznych sposobów. Współcześnie mamy możliwość wyboru spośród różnych metod powiększania i korekty ust, dzięki czemu można dobrać je adekwatnie do potrzeb i uwarunkowań zdrowotnych pacjenta. Jedną z takich metod jest przeszczep tłuszczu. Jak to możliwe?

Lipotransfer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tkanka tłuszczowa zwykle odkłada się tam, gdzie wolelibyśmy jej nie mieć. Regularnymi ćwiczeniami fizycznymi i odpowiednią dietą jesteśmy w stanie zdziałać wiele. Niestety nie każdy ma na tyle czasu lub motywacji, by sukcesywnie uczęszczać na siłownię. Z wiekiem coraz trudniej nam zachować szczupłą, zgrabną sylwetkę, nawet przy zdrowym stylu życia. Więc kiedy zaczynamy czuć się źle w swoim ciele, z pomocą może przyjść medycyna estetyczna. A skoro już zaczęliśmy od tematu tkanki tłuszczowej, na nim też skończymy, ponieważ w tym artykule chcielibyśmy przybliżyć nieco tematykę lipotransferu, czyli zabiegu, który pozwala na korektę niektórych defektów urody z zastosowaniem komórek tłuszczowych.

Usuwanie podbródka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podwójny podbródek to problem natury estetycznej, z którym boryka się bardzo wiele osób. Zazwyczaj jest wynikiem uwarunkowań genetycznych. Jeśli więc nasi rodzice również mieli podwójny podbródek, istnieje duża szansa, że go po nich odziedziczymy. Również otyłość może prowadzić do jego wystąpienia.

Usuwanie cieni pod oczami

Nieestetyczne cienie pod oczami (określane często jako worki) spędzają ci sen z powiek? Niestety jedną z przyczyn ich występowania może być niewystarczająca ilość snu i zmęczenie. Ale to nie jedyne powody, przez które pojawiają się ciemne przebarwienia pod oczami. Jest to problem estetyczny, który jest również wynikiem zachodzących w organizmie procesów starzenia. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na usuwanie cieni pod oczami.

Usuwanie owłosienia laserem diodowym

Sposobów na usuwanie owłosienia jest wiele. Większość metod można zastosować samodzielnie w domu, jednak trzeba na to poświęcić sporo czasu, a rezultaty zwykle są dość krótkotrwałe. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się zabiegi, które zapewniają nam trwałe efekty, które wykonywane są w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej.

Eliksir młodości w medycynie estetycznej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ludzie poszukują różnorodnych preparatów, które pozwoliłyby im zatrzymać nieco dłużej młodość. Gdy skóra staje się mniej elastyczna, wiotka, pojawiają się pierwsze zmarszczki, coraz częściej eksperymentujemy z nowo opracowanymi kremami i innymi środkami przeciwstarzeniowymi, wykonujemy masaże i zabiegi kosmetyczne, a niektórzy poddają się nawet zabiegom chirurgicznym. Wszystko to, by młodość jak najdłużej pozostała na naszej twarzy.

Venus Legacy to nowoczesna metoda wykorzystywana podczas przeprowadzania zabiegów odmładzania i kształtowania sylwetki. W bezinwazyjny sposób pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów podczas modelowania ciała, usuwania cellulitu i zwiększania elastyczności skóry. Warto przy tym dodać, że zabiegi są bezpieczne dla zdrowia i bezbolesne.

Icoone Laser wykorzystywany jest do zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych wykonywanych w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej. Zakres zastosowania oraz właściwości tej metody są bardzo szerokie, począwszy od usuwania cellulitu, poprzez redukcję obrzęków, blizn, wiotkiej skóry itd.

Problem starzejącej się skóry dotyczy nie tylko twarzy, ale również dłoni. Już po 30. roku życia mogą pojawiać się pierwsze oznaki starzenia na dłoniach, czyli m.in. suchość i szorstkość skóry, utrata elastyczności, przebarwienia, wystające żyły, zmarszczki.

Umów się na wizytę

Warszawa
+48 602 437 337

Wrocław
+48 502 263 133

Łódź
+48 506 235 425

Poznań
+48 796 100 825

Ginekologia Estetyczna
+48 793 760 300

 

Nasze Kliniki

poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +48 602 437 337 
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

 

Oferta ratalna

oferta ratalna

Oferta franczyzowa

oferta franczyzowa

Początek strony