Medycyna i ginekologia estetyczna w najnowszym wydaniu – blog Kliniki Ziemlewski

Zanim poddasz się zabiegowi z zakresu medycyny, kosmetologii lub ginekologii estetycznej, warto dowiedzieć się o nim jak najwięcej. O wskazaniach, przeciwskazaniach i przyszłych efektach kuracji informujemy naszych pacjentów w czasie konsultacji oraz za pośrednictwem naszego bloga. Na blogu Kliniki Zemlewski znajdziesz m.in. informacje o nowościach z dziedziny ginekologii estetycznej w naszej ofercie, popularnych zabiegach oraz ciekawostki. Zapoznaj się z naszymi wpisami i bądź na bieżąco z Kliniki Ziemlewski!

Współczesna medycyna estetyczna zapewnia nam wiele różnorodnych możliwości odmłodzenia skóry i usunięcia widocznych mankamentów urody bez konieczności poddawania się bolesnym operacjom plastycznym, które dodatkowo niosą za sobą ryzyko powikłań. Dzieje się tak za sprawą zaawansowanych urządzeń technologicznych, które w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami lekarzy i kosmetologów pozwalają osiągnąć wyjątkowo zadowalające rezultaty. Przykładem takiego urządzenia jest Infini RF.

Stymulacja skóry za pomocą INNO-ROLLER to skuteczny zabieg poprawiający kondycję skóry, który we współczesnej medycynie estetycznej stanowi alternatywę dla zabiegów laserowych czy peelingów chemicznych. Ma na celu odbudowę uszkodzeń w warstwie skóry właściwej oraz zwiększenie syntezy kolagenu. Prowadzi do zwiększenia grubości skóry o ok. 8%, dlatego też zabieg z zastosowaniem INNO-ROLLER zaliczany jest to jednych z najlepszych sposobów na pozbycie się zmarszczek. Co więcej, sprzyja poprawie jędrności skóry i poprawie jej kolorytu.

Usuwanie zmarszczek

Lasery w medycynie estetycznej są obecnie powszechnie wykorzystywane do wykonywania różnego rodzaju zabiegów. Ich zaletą jest mało inwazyjne oddziaływanie na ciało pacjenta, szybki przebieg, a przede wszystkim satysfakcjonujące efekty. Przykładem jednego z najskuteczniejszych urządzeń do usuwania zmarszczek na twarzy i ujędrniania ciała jest laser frakcjonujący Mosaic Eco2.

EAT Skin Shock (czyli terapia elektro-akustyczna Skin Shock) to bezinwazyjny zabieg mający na celu ujędrnienie ciała przy pomocy fal akustycznych i elektrycznych. Stosowany jest na brzuch, talię, pośladki, uda i ramiona. Sprzyja również w redukcji cellulitu, rozstępów i blizn.

Wyszczuplanie ciała

Drenaż limfatyczny to zabieg polegający na zasadzie sekwencyjnego masażu uciskowego, który odżywia komórki i poprawia krążenie krwi. W konsekwencji skóra staje się elastyczna, ujędrniona i wyszczuplona.

Ginekologia estetyczna

Wybielanie miejsc intymnych może być bezpieczne, bezbolesne i skuteczne, ale tylko wtedy, gdy zdecydujemy się na zabieg przeprowadzony przez specjalistów dysponujących odpowiednim sprzętem. W gabinecie ginekologii estetycznej Kliniki Ziemlewski można skorzystać z zabiegów przeprowadzanych laserem Mona Lisa Touch, który zapewnia m.in. wybielenie miejsc intymnych.

sposób na powiększenie ust

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pełne, symetryczne usta to marzenie wielu osób, które odwiedzają gabinety medycyny estetycznej. To marzenie można spełnić i to za sprawą stosunkowo szybkich, mało inwazyjnych i bezpiecznych sposobów. Współcześnie mamy możliwość wyboru spośród różnych metod powiększania i korekty ust, dzięki czemu można dobrać je adekwatnie do potrzeb i uwarunkowań zdrowotnych pacjenta. Jedną z takich metod jest przeszczep tłuszczu. Jak to możliwe?

Lipotransfer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tkanka tłuszczowa zwykle odkłada się tam, gdzie wolelibyśmy jej nie mieć. Regularnymi ćwiczeniami fizycznymi i odpowiednią dietą jesteśmy w stanie zdziałać wiele. Niestety nie każdy ma na tyle czasu lub motywacji, by sukcesywnie uczęszczać na siłownię. Z wiekiem coraz trudniej nam zachować szczupłą, zgrabną sylwetkę, nawet przy zdrowym stylu życia. Więc kiedy zaczynamy czuć się źle w swoim ciele, z pomocą może przyjść medycyna estetyczna. A skoro już zaczęliśmy od tematu tkanki tłuszczowej, na nim też skończymy, ponieważ w tym artykule chcielibyśmy przybliżyć nieco tematykę lipotransferu, czyli zabiegu, który pozwala na korektę niektórych defektów urody z zastosowaniem komórek tłuszczowych.

Usuwanie podbródka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podwójny podbródek to problem natury estetycznej, z którym boryka się bardzo wiele osób. Zazwyczaj jest wynikiem uwarunkowań genetycznych. Jeśli więc nasi rodzice również mieli podwójny podbródek, istnieje duża szansa, że go po nich odziedziczymy. Również otyłość może prowadzić do jego wystąpienia.

Usuwanie cieni pod oczami

Nieestetyczne cienie pod oczami (określane często jako worki) spędzają ci sen z powiek? Niestety jedną z przyczyn ich występowania może być niewystarczająca ilość snu i zmęczenie. Ale to nie jedyne powody, przez które pojawiają się ciemne przebarwienia pod oczami. Jest to problem estetyczny, który jest również wynikiem zachodzących w organizmie procesów starzenia. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na usuwanie cieni pod oczami.

 • Blog
 • Umów się na wizytę

  Warszawa
  +48 602 437 337

  Wrocław
  +48 502 263 133

  Łódź
  +48 506 235 425

  Poznań
  +48 796 100 825

  Ginekologia Estetyczna
  +48 793 760 300

   

  Nasze Kliniki

  poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +48 602 437 337 
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

   

  Oferta ratalna

  oferta ratalna

  Oferta franczyzowa

  oferta franczyzowa

  Początek strony