modelowanie nosa

Nieodpowiedni kształt nosa może w znaczny sposób zaburzyć postrzeganie swojej twarzy. Niestety tego rodzaju naturalnych defektów nie jesteśmy w stanie usunąć kosmetykami pielęgnacyjnymi. Nie oznacza to jednak, że jedynym wyjściem są metody chirurgiczne. Jeśli obawiasz się zabiegów inwazyjnych i nieodwracalnych zmian w wyglądzie, możesz zdecydować się na wymodelowanie kształtu nosa przy pomocy preparatu na bazie kwasu hialuronowego.

zmarszczki

Skóra pod oczami jest bardzo delikatna i niestety narażona na wpływ bardzo wielu czynników zewnętrznych, a także procesów zachodzących w naszym organizmie.

botoks

Botoks to jeden z najpopularniejszych zabiegów, które sprawia, że zmarszczki mimiczne stają się spłycone, a twarzy wygląda młodziej i delikatniej.

Różnego rodzaju zabiegi z zakresu plastyki pochwy mają na celu poprawienie wyglądu i funkcjonalności kobiecych narządów płciowych. Plastyka pochwy pozwala na korekcję operacyjną defektów powstających wskutek wielokrotnych porodów lub wrodzonych nieprawidłowości anatomicznych. Do najczęstszych zabiegów z tego zakresu zaliczamy labioplastykę.

Zabieg laserowego leczenia nietrzymania moczu ma na celu m.in. wzmocnienie ścian pochwy lub podniesienie szyjki pęcherza. Metoda ta jest bezbolesna, nie wymaga hospitalizacji i przebiega bez utraty krwi.

Zabieg laserowego obkurczania i odmładzania pochwy ma sprawić, że ta część ciała zostanie odbudowana, a jednocześnie znacznie lepiej nawilżona. Dzięki temu zarówno kobieta, jak i jej partner będą osiągać większą satysfakcję z seksu. Warto więc dowiedzieć się, na czym dokładnie polega laserowe obkurczanie pochwy.

Powiększenie punktu G to zabieg, który coraz częściej wykonywany jest w gabinetach ginekologii plastycznej. Dedykowany jest kobietom, które chcą czerpać większą satysfakcję ze stosunków seksualnych. Warto dowiedzieć się, na czym właściwie polega zabieg powiększenia punktu G.

Szczupła sylwetka od zawsze była obiektem pożądania. Diety czy ćwiczenia nie są jednak w stanie przynieść zadowalających efektów w krótkim czasie. Rozwój medycyny estetycznej sprawia, że na rynku pojawiają się coraz to nowe metody, które szybko wysmuklą Twoje ciało. Redukcja tkanki tłuszczowej to nie jedyny plus wykonywanych zabiegów. Wśród licznych korzyści wymienia się utratę cellulitu, uzyskanie szczupłej sylwetki oraz odzyskanie utraconej jędrności i napięcia ciała. Dowiedz się więcej na ten temat!

Icoone - rewolucyjny zabieg w walce z cellulitem!

Skóra dotknięta cellulitem ma nierówną i pofałdowaną powierzchnię, przez co wygląda bardzo nieestetycznie. Cellulit widoczny jest najczęściej na udach, pośladkach, biodrach i kolanach, a nawet ramionach. Przyjmuje się, że z defektem tym zmaga się od 80% do 95% kobiet po 25 roku życia. Wbrew powszechnie panującej opinii cellulit to problem także szczupłych i wysportowanych pań.

Wymarzone ciało na lato bez ćwiczeń?

Sport to zdrowie. Tę frazę słyszymy od małego i to prawda, że nie da się temu zaprzeczyć. Jednak na zdrowie wpływ ma nie tylko sport, ale i także zbilansowana dieta, dbanie o higienę, unikanie sytuacji stresowych, wykonywanie regularnych badań, a także systematyczne zabiegi w profesjonalnych klinikach. 

Nasze Kliniki

poniedziałek - piątek   11:00-19:00

  • Warszawa ul. Piękna 24/26 a lok. 27 (V piętro), tel. +22 403 33 33
  • Wrocław ul. Moniuszki 23 lok. 1, tel. +71 348 22 66
  • Łódź ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12, tel. +48 506 235 425
  • Poznań Al. Niepodległości 31, tel. +48 796 100 825

Newsletter

Oferta ratalna

oferta ratalna

Oferta franczyzowa

oferta franczyzowa

Początek strony